آرمن پک

درباره آرمن پک بیشتر بدانید تا انتخاب دقیق تری داشته باشید

درباره ما

خوش آمدید به جامعه‌ای از خلاقیت و کیفیت، جایی که ورق‌ها به داستان‌هایی از تجربه و نوآوری تبدیل می‌شوند. ما در ورق سازی آرمن پک، با گذشت سال‌ها، تخصص و تجربه‌ای طولانی را در زمینه طراحی و ساخت خطوط ورق کارتن کسب کرده‌ایم. اولین و پیشرو در تولید خطوط ورق کارتن در ایران با ماشین سازی آرمنیک، تضمین کننده دنیایی از مهارت و کیفیت هستیم.
 با توجه به رشد پیوسته تولیدات با کیفیت ملی، بر آن شدیم تا گامی انقلابی برداشته و به منظور تکمیل زنجیره تولید و پاسخ به نیازهای فراوان تولیدکنندگان گران‌قدر داخلی، اولین خط تولید ورق کارتن و سینگل ای فلوت در شرق تهران را تأسیس کنیم تا  به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان ورق ای فلوت ، به نیازهای تولیدکنندگان  به صورت تخصصی پاسخ دهیم.
 آرمن پک با تمرکز ویژه بر روی محصولات ای فلوت، همواره به تلاش برای ایجاد تفاوت در مقایسه با دیگر تولیدکنندگان پرداخته است. کالای ایرانی با کیفیت جهانی به همراه ساختاری انسانی و حرفه‌ای، نشانی از تعهد ما به ایجاد تجربه‌ای جدید از ورق‌های ای فلوت است.
پس همچنان با ورق سازی آرمن پک همراه شوید و به دنیایی از خلاقیت و کیفیت در تولید ورق‌های ای فلوت پیوسته، تجربه‌های جدیدی را ایجاد کنید و از محصولات ایرانی با کیفیت جهانی لذت ببرید.

گام اول فرایند تولید ورق کارتن : سینگل فیس

اولین مرحله از فرایند تولید ورق کارتن سینگل فیس است. سینگل فیس یک سیستم پیوسته است که به صورت فله‌ای تولید می‌کند.این سیستم به روش‌ زیر کار می‌کند: ابتدا، رول‌های کاغذ وارد سینگل فیس می‌شوند، در این مرحله، کاغذ با گرما و بخار پیش از وارد شدن به سیلندر سینگل ‌فیس آماده می‌شود. سینگل فیس قسمتی از ماشین کروگیت است که با ایجاد یک سری قوس، کاغذ را به فلوت تبدیل می‌کند. این قوس‌ها توسط سیلندرهای چرخان بزرگ به شکل موج دار ایجاد می‌شوند که شیارهایی را در سینگل فیس ایجاد می‌کند. ضخامت‌های مختلفی برای هر یک از انواع فلوت (A,B,C,E,F) وجود دارد. در این قسمت، نشاسته به نوک فلوت‌ها در یک طرف اعمال می‌شود، جایی که یک لایه داخلی به فلوت چسبانده می‌شود و سینگل فیس تولید می‌شود.

گام دوم فرایند تولید ورق کارتن : دبل فیس

قسمت دوم فرایند تولید ورق، بخشی از دستگاه است که رویه ورق را به سینگل فیس می‌چسباند و از دو قسمت گلو ماشین و پتو تشکیل شده است. در اصل، این قسمت ، لایه رویه ورق را به دنبال فرآیندی مشابه مرحله بالا به بخش بیرونی ورق می‌چسباند. در طول دوره، محصول گرم می‌شود تا اطمینان حاصل شود که پیوند چسب محکم می‌گردد، چسب را بصورت ژل می‌کند و رطوبت را از بین می‌برد.

گام سوم فرایند تولید ورق کارتن : برش و خط طولی

در این مرحله خط تای درب کارتن و همچنین برش مربوط آن انجام میشود به دلیل دقت بالای مورد نیاز در این قسمت از ابزار دقیق استفاده شده است .

گام چهارم فرایند تولید ورق کارتن: برش عرضی (Cutoff)

ورق تولید شده با دقت میلیمتر و در طول دلخواه بر طبق سفارشات بریده می‌شود. محدوده برش می‌تواند از ۶۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر باشد.

گام پنجم فرایند تولید ورق کارتن: استاکر (دسته کن)

شیت های تولید شده بصورت مرتب دسته بندی می شوند و جهت انبار کردن به روی پالت ها چیده می شوند. این آخرین مرحله در پروسه تولید ورق و شیت کارتن است که پس از آن محصولات تولید شده بعد از یک دوره کوتاه جهت هم دما شدن با محیط ، به مقصدهای مورد نظر حمل خواهد شد.