دلایل اهمیت کارتن سازی در رشد کسب و کارها

رشد و توسعه کسب و کارهای امروزی با صنایع مختلفی گره خورده است. اهمیت کارتن سازی و توجه به کیفیت بسته بندی از جمله اموری می باشد که در راستای توسعه کسب و کار شما و سهولت حمل و نقل آن ها به نقاط مختلف راه اندازی شده است.

در واقع کارتن سازی را می توان در زمره صنایعی دانست که تمامی واحدهای تولیدی به نوعی با آن در ارتباط بوده و بدون استمداد از آن نمی توانند فعالیت تجاری خود را توسعه داده و به نقاط مختلف یک و یا چندین کشور در سطح جهان ارتقا دهند.

کارتن سازی بدون کیفیت و اصول بسته بندی مناسب نمی تواند اقدام مهمی در راستای توسعه کسب و کار شما باشد؛ بنابراین در زمان انتخاب یک شرکت مناسب در حیطه کارتن و جعبه سازی باید به ظرافت کاری آن ها توجه نمایید.

اهمیت کارتن سازی در توسعه صادرات

صادرات محصول توسط واحدهای تولیدی گسترده صورت می گیرد و شرکت های کارتن سازی نیز همگام با آن ها برای توسعه تجارت اقدام می کنند.

توزیع کالاهای صادراتی در مقایسه با توزیع کالاهای داخلی بر طبق اصول پیچیده تری صورت می گیرند و شرکت های مربوطه نیز به این امر واقف می باشند.

کارتن هایی که برای حمل محصول صادراتی به کار می روند باید ضخامت مناسبی داشته و از کالا در مسافت های طولانی محافظت نماید. این امر در خصوص کارتن هایی که برای حمل محصولات آسیب پذیر به کار می روند بیشتر حائز اهمیت است.

کارتن حمل کالای صادراتی باید با بیشترین لایه ممکن تولید شود. این امر قیمت کالا را افزایش می دهد اما در خصوص صادرات، صحت و سلامت محصولات مربوطه در اولویت قرار دارند.

توسعه کسب و کارهای داخلی

فعالیت های تجاری در داخل یک کشور نیز حائز اهمیت است. هیچ گونه تجارت پر رونق و گسترده ای از همان ابتدای کار با رونق و توسعه لازم شروع به فعالیت نکرده است. همین کسب و کارهای داخلی هستند که با رعایت اصول تجارت به بازارهای جهانی راه می یابند.

برای اینکه فعالیت خود را به بهترین شیوه ممکن توسعه دهید، برترین روش ها را برای ارسال کالا به نقاط مختلف و بازار هدف به کار گیرید. استفاده از کارتن لمینتی و حتی کارتن دایکات با ضخامت و کیفیت مناسب می تواند بهترین شیوه ممکن باشد.

در صورتی که تولیدات خود را به نقاط دور دست کشور ارسال می کنید به کار گیری کارتن های پنج یا هفت لایه معقولانه تر است. این کارتن ها ضخامت بسیار زیادی داشته و قابلیت بالایی جهت حفظ کالا در شرایط نامساعد دارند.

استعلام قیمت و مشاوره رایگان

دلایل اهمیت کارتن سازی در رشد کسب و کارها

رشد و توسعه کسب و کارهای امروزی با صنایع مختلفی گره خورده است. اهمیت کارتن سازی و

تاریخچه صنعت بسته بندی

امروزه برای محافظت کامل از ماهیت و اصالت کالاها و محصولات، از بسته بندی استفاده می‌شود. به

بسته بندی مقوایی، انواع و نکات آن

بسته بندی یکی از مهمترین ارکان عرضه کالاهای صنعتی و غیر صنعتی است. عرضه کالا به صورت

Solverwp- WordPress Theme and Plugin